Programm Info Haanja Puhke-ja Suusakeskus Tulemused Haanja Maraton Sportlased Ajalugu Pildid
 
Uudised ja teated


Liitu uudiskirjaga!
Tere tulemast Haanja Suusaklubi uuendatud kodulehele

Uuenduste eesmärgiks on anda Teile võimalikult palju informatsiooni Haanja suusaradadel toimuvast.


Lehelt leiab:

  • Uudised ja teated rubriigis püüame anda võimalikult värsket infot radade olukorrast ja sõidetavusest. Samuti anname teada millised võistlused on tulemas ja mis tööd ja teemad on hetkel aktuaalsed Haanja Suusaklubis.
  • Programmi veerust leiab loetelu Haanjas toimuvatest võistlustest millele tulla kaasa elama ja võimalusel osalema. Võistluste ajal tuleb arvestada et tavapärased suusarajad on võistlejate päralt ja püüda võistlejaid rajal mitte segada. Võistluste ajaks suuname tavasuusatajad Tseamäe või mõnele muule rajale, selle infoga saab tutvuda juba kohapeal.
  • Info veerust leiate radade skeemid, ilmainfo, vajalikud kontakttelefonid, samuti saate teada üht-teist huvitavat Haanja vallast. Lähiajal lisame veel rajaprofiilid.
  • Haanja Puhke ja Suusakeskus veerust saate informatsiooni suusakeskuse majas pakutavatest teenustest.
  • Haanja Maraton alt saab teada kõike Haanja Maratonist
  • Sportlased veerg tutvustab Haanjast sirgunud ja praegu suusatamist treenivaid sportlasi, kellest tuntuim on Vasaloppeti võitja Raul Olle.

Kui Te soovite saada Haanja Suusaklubi uudiseid ja teateid oma e-posti aadressile siis sisestage oma e-posti aadress lehe vasakul ääres asuvasse lahtrisse.

Kui Teil on huvitavaid ettepanekuid selles osas mida te sooviksite veel lehelt leida siis palun neist teada anda aadressil info@haanjamaraton.eeTagasi...

Varskeima rajainfoga saab tutvude Eesti Terviserajad leheküljel

Haanja Maratoni info
Uudised ja teatedVõistlusprogrammInfoHaanja SuusakeskusHaanja MaratonTulemusedAjaluguPildidSuusaradade info 13 jaanuaril