Programm Info Haanja Puhke-ja Suusakeskus Tulemused Haanja Maraton Sportlased Ajalugu Pildid

Uudised ja teated

Liitu uudiskirjaga!
Toimus 40. Haanja Maraton

Keerulistes ilmaoludes toimunud 40. Haanja maratonil võidutses Algo Kärp ajaga 2:09:44,1 ning sai sellega kaela Eesti pikamaasuusatamise meistrikulla. Hõbemedalile tulnud Avair Rehemaa kaotus Kärbile oli vaid 5,6 sekundit ning kolmandana poodiumile jõudnud Siim Sellis jäi võitjast maha juba 58,2 sekundiga. Naiste arvestuses võidutses väljaspool Eesti meistrivõistluste arvestust võistelnud Silja Suija ajaga 2:30:25,2. Naiste meistriks tuli üldarvestuses kolmandana lõpetanud Keidy Kütt. Pikale distantsile registreerus kokku 748 suusatajat. Lühemale, 22km distantsile registreerunud 159 osavõtja seast väljus võitjana kõik startinud mehed seljatanud Piret Pormeister ajaga 1:18:07,4. Teisena lõpetanud Nõmme Spordiklubi noor suusataja Ranel Subka kaotas Pormeistrile 10 sekundiga ja kindlustas sellega endale poiste ehk M-15 klassi parima koha. Tüdrukute ehk N-15 klassis võidutses Liis Jääger ajaga 1:32:45,5.

Tulemused ja elektroonilise diplomi  leiab siit,   mõned fotod  link1, link2,

Laupäeval toimunud lastesõitudes osales 74 noort suusatajat. Lastesõitude tulemused leiab distantside lõikes siit ja vanuseklasside lõikes siit.