Programm Info Haanja Puhke-ja Suusakeskus Tulemused Haanja Maraton Sportlased Ajalugu Pildid
 
Uudised ja teated


Liitu uudiskirjaga!
Suusavõistlused Haanjas

Esialgsete plaanide kohaselt on algaval suusahooajal kavas alljärgnev:

Eesti noorte meistrivõistluste III etapp. Sarnaselt eelmise aastaga on võistlus kahepäevane, kus esimesel päeval sõidetakse individuaalseid klassikatehnikasõite ning teisel päeval toimuvad teatesõidud.

ETV ja Swedpank noorte suusasarja V etapp. Kavas on lühikesed vabatehnikasõidud. Kuna tegemist on suusasarja finaaletapiga siis tõotab tulla väga huvitav võistlus.

Haanja Maraton koos sellele eelneva maratoni avatud raja sõiduga. Seekordne Haanja maraton kannab numbrit 37 ja on traditsiooniliselt 40 ja 20 km pikkusega ning klassikalises sõidutehnikas.

Eesti Terviseradadel ümber maakera. Juba 2 aastat kestnud tervisespordiüritus on muutunud üha populaarsemaks. Eelmsel aasta ürituse käigus koguti kõige rohkem kilomeetreid just Haanja radadel, eks sellele aitasid kaasa ka Haanja head lumeolud. Loodame ka sellel aastal hulgaliselt spordisõpru Haanja radadele ja püüame anda oma panuse võistluse kordaminekuks.

Täpsemat infot suusavõistluste kohta näeb esialgsest võistlusprogrammist, mida lähiajal täiendame Haanjas toimuvate laskesuusavõistluste ning koolispordivõistlustega.

Seniks aga mõnusat treenimist ja valmistumist algavaks suusahooajaks!Tagasi...

Varskeima rajainfoga saab tutvude Eesti Terviserajad leheküljel

Haanja Maratoni info
Uudised ja teatedVõistlusprogrammInfoHaanja SuusakeskusHaanja MaratonTulemusedAjaluguPildidSuusaradade info 13 jaanuaril