Programm Info Haanja Puhke-ja Suusakeskus Tulemused Haanja Maraton Sportlased Ajalugu Pildid
 
Uudised ja teated


Liitu uudiskirjaga!
Võrumaa Mängude avastart juba 23. jaanuaril Haanjas. Tule ja osale!

Erandlikult Eestimaast on Haanjas rohkelt looduslikku lund sadanud ja Võrumaa Spordiliit koostöös Haanja Suusaklubiga saab alustada Võrumaa Mängude raames igakolmapäevaste suusaõhtutega. Ootame kõiki tervise- ja harrastussportlasti kolmapäeval, 23. jaanuaril suusalumest sportlikku rõõmu tundma! Start on avatud igal kolmapäeval kella 18.00 - 20.00 Haanja Suusakeskuse juures.

Kõikide sellel nädalal Võrumaa Mängudel osalejate vahel loositakse välja Haanja Maratoni lühikesel rajal osalemise kinkekaart.

Loosimises osalemiseks tuleb vaid moodustada 5-liikmeline võistkond, registreeruda kas interneti teel selle samal lingil klõpsates lahti registreerimisvormi või Haanjas kohapeal ja läbida vastavalt enetundele ja treenitusele 2 km või 4 km distants. Nii lihtne see ongi!

Osalemisest ärgu loobugu kindlasti ka need, kes kohe võistkonda kokku ei saa. Suusasari jätkub ju iga kolmapäeva õhtul kuni on Haanjas lund ja küll jõuab veel teisigi kaasa kutsuda.

Nii siis, loe lähemalt meie kodulehelt  www.werro.ee/sport  Võrumaa Mängude üldjuhendist, tule osale ise ja innusta pereliiget, sõpra, töö- või klubikaaslast, kutsudes teda 5-liikmelisse võistkonda ning harrastama ja proovima rõõmsalt koos erinevaid spordialasid!

Sport toob tervist ja rõõmu - kohtume Võrumaa Mängudel! 
Võrumaa Spordiliit ja Haanja SuusaklubiTagasi...

Varskeima rajainfoga saab tutvude Eesti Terviserajad leheküljel

Haanja Maratoni info
Uudised ja teatedVõistlusprogrammInfoHaanja SuusakeskusHaanja MaratonTulemusedAjaluguPildidSuusaradade info 13 jaanuaril